Kontakt

Tomlab K.Tomera Spółka Komandytowa

Ignatki, ul. Kwiatowa 13/ k. Białegostoku
16-001 Kleosin

Czynne: Pn-Pt  08:00-16:00

email: biuro@tomlab.pl
email: info@tomlab.pl

tel.  85 663 24 36
fax   85 663 24 34
tel.kom. 697495993
tel.kom. 695495033

Krzysztof Tomera – General Manager
tel.kom. 695 495 993 ,
email: k.tomera@tomlab.pl

Beata Tomera – Financial Manager
tel.kom. 697 495 993 ,
email: b.tomera@tomlab.pl

Natalia Bohojło – Company Counsel
tel.kom. 505 719 770 ,
email: prawnik@tomlab.pl

Iwona Wierzchowska – Product Manager
tel.kom. 695 492 002 ,
email: i.wierzchowska@tomlab.pl

Dorota Bartkiewicz – Product Manager
tel.kom. 695 495 876,
email: d.bartkiewicz@tomlab.pl

Anna Supryniuk – Sales Assistant
tel.kom. 695 495 033 ,
email: a.supryniuk@tomlab.pl

Olga Gryko – Client support and Export to Russian Federation Specialist
email: o.gryko@tomlab.pl

Formularz kontaktowy

Imię:

Nazwisko:

E-mail*:

Telefon:

Treść*:

Przedstawiciele regionalni

Iwona Wierzchowska – Product Manager
tel.kom. 695 492 002,
email: i.wierzchowska@tomlab.pl

Województwa:

  • Wielkopolskie
  • Lubuskie
  • Dolnośląskie
  • Łódzkie
  • Opolskie
  • Śląskie

Dorota Bartkiewicz – Product Manager
tel.kom. 695 495 876,
email: d.bartkiewicz@tomlab.pl

Województwa:

  • Zachodnio – Pomorskie
  • Pomorskie
  • Kujawsko-Pomorskie
  • Warmińsko-Mazurskie

Krzysztof Tomera – General Manager
tel.kom. 695 495 993,
email: k.tomera@tomlab.pl

Województwa:

  • Podlaskie
  • Mazowieckie
  • Lubelskie
  • Świętokrzyskie
  • Małopolskie
  • Podkarpackie